AAG ERGONOOMILISED MATID

AAG pakub laia valikut ergonoomilisi, vastupidavaid ja kvaliteetseid töökohale mõeldud matte, väsimisvastaseid matte, seisumatte ja kummimatte. Meie ergonoomilistel mattidel on palju kasutusvõimalusi ja need sobivad kõigi valdkondade jaoks, olgu siis tegemist rasketööstuse, tootmise või laotöö, kontori, kauplusega vms. Ergonoomilised matid kaitsevad kõvade, siledate ja külmade pindade eest ning tagavad jalgadele, kehale ja seljale ergonoomilised tingimused. Lisaks on need libisemiskindlad. Parandage keskendumist füüsilise töö keskkonnas AAG ergonoomiliste mattidega.


AAG ERGO MATT 790X710X13 MM TÜÜP A

AAG Ergo matt on tugev ja ergonoomiline nitriilkummist matt. Seda on kolme standardtüüpi ning sellel on integreeritud kaldservad. Igaks otstarbeks sobiv reljeefse pinna ja suure kulumiskindluse ning tugevusega ergonoomiline töökoha matt. Sobib igasugusesse kuiva keskkonda.

 Ergonoomiline matt AAG Ergo tüüp A. Mõõtmed 790 × 710 × 13 mm, 4 integreeritud kaldservaga. Leevendage jala- ja/või seljavalu, kui töö nõuab pikema aja jooksul ühes kohas kõndimist või püstiseismist.


AAG SR1 RING MATT 910 × 910 × 15 MM

Suurepäraste vaevusi leevendavate ja kulumisvastaste omadustega ergonoomiline kummimatt. Tänu ühendamisvõimalustele kohandub matt hõlpsasti ümbrusega. Sobib eriti hästi kasutamiseks tööstuses nii kuivas kui ka märjas keskkonnas. AAG SR1 töökohamatile saab lisada kaldservad/rambid. Mõõtmed 910 × 910 × 15 mm. Värvus must.

AAG ergonoomiline ümarate aukudega matt, mis leevendab jala- ja/või seljavalu, kui töö nõuab pikema aja jooksul ühes kohas kõndimist või püstiseismist.


AAG INDUSTRY MATT 910 × 910 × 18 MM

AAG Industry matt leevendab suurepäraselt vaevusi ja peab vastu hõõrdumisele. Tänu ühendamisvõimalustele kohandub matt hõlpsasti ümbrusega. See sobib eriti hästi nii kuivade kui ka märgade keskkondadega töökohtadele tööstuse valdkonnas, kui on vaja kinnise pinnaga töökohamatte.


AAG Industry mati mõõtmed on 910 × 910 × 18 mm. Materjal on meie vastupidav looduslik kumm (NR). Tõeliselt hea töökohamatt hea hinnaga. Leevendage jala- ja/või seljavalu, kui töö nõuab pikema aja jooksul ühes kohas kõndimist või püstiseismist.