AgroBagil on põllumajandussektoris rohkem kui 30 aasta pikkune kogemus ning oleme tegutsenud oma valdkonnas alates 1990. aastast. Seega oleme aastate jooksul märganud vajadust turvalisema ja optimaalse lahenduse järele Big-Bag-kottide tühjendamisel. Selle tulemusena oleme loonud ainulaadse patendi ootel tööriista: AgroBag.


KIIRUS
Kui väetiselaoturile on paigaldatud AgroBag, saab Big-Bag-kotte tühjendada vaid 5 sekundiga – kiiremini kui kunagi varem.

OPTIMEERIMINE
AgroBag aitab igapäevategevusi optimeerida, kuna farmeril on aega teiste tööülesannete jaoks, ja suurendab seega rahalist tulu.

OHUTUS
Big-Bag-kottide tühjendamine võib endast farmerile ohtu kujutada. AgroBagi abil saab tühjendada Big-Bag-kotte turvaliselt traktorikabiinist.

AgroBagiga püüdsime lahendada põllumajandusvaldkonna üldise vajaduse kiirema, lihtsama ja ohutuma Big-Bag-kottide avamise järele väetise laotamisel.

Kuigi AgroBag tööpõhimõte on lihtne, on selle lahenduse taga keerukas mehaaniline tehnika, mis on kombineeritud sujuvate servade ja kujuga, tänu millele on sellel väetiselaoturi komponendil ilus välimus.

AgroBagil on läbivate aukudega reguleeritavad profiiltorud, mis võimaldavad farmeril seadet peenhäälestada ja seadistada oma väetiselaoturi parameetrite järgi, olenemata selle tüübist või

kaubamärgist. Peale selle on AgroBagil CE-sertifikaat.

Agro Bag EST.pdf