Telesense kindlustab nii teie biomassi kui ka teie enda hea ööune. Selle andurid mõõdavad pidevalt temperatuuri ja suhtelist niiskust, sõltuvalt nende tüübist. Kui teie individuaalselt seadistatud kriitilised piirväärtused ületatakse, edastatakse häire. Oma tüüpilise tasuvusajaga vähem kui kaks aastat, on seade ärilisest seisukohast väga mõistlik.  

Rokem information: https://www.telesense.ag/

Pidev jälgimine
Automaatne jälgimine ööl ja päeval, ka välismaalt! Te saate protsessi kohta kogu dokumentatsiooni ja täieliku meelerahu.

Säästab aega
Süsteem on kiiresti ja lihtsalt paigaldatav. Ülevaade arvutist, tahvelarvutist või nutitelefonist. Biomassi tuleb edaspidi oluliselt vähem käsitsi kontrollida.  

Parem kvaliteet

Temperatuuri ja niiskuse täpne juhtimine on biomassi ühtlase kvaliteedi aluseks. Meie süsteem saadab välja häire, kui piirväärtused ületatakse ning võimaldab sellega kiiresti sekkuda ja vältida võimalikk u hoiustatud materjali väärtuse vähenemist.  

Säästke raha

Täpne andmesisestus vähendab teie hoidla aeratsioonile ja kuivatamisele kuluvat energiat ning vähendab ülekuivatamise riski. Puhurite ja kütteallikate poolt kasutatava energia kulu on kuni 30% väiksem!