TPBlock

Kuju

TP® BLOCK on sümmeetriline. Pärast liimi pealekandmist saab selle paigutada kas paremale või vasakule sõrale, sisse- või väljapoole. Kui liim satub kogemata valele pinnale, siis pöörake klotsi lihtsalt 180 kraadi ja jätkake paigaldamist.

 Funktsioonid ja looma heaolu

TP® BLOCK aitab oluliselt kaasa ravitava osa paranemisele ja aitab jalahaigustest tulenevat lonkamist ravida, mõjudes kohe looma staatilisele ja dünaamilisele tasakaalule. TP® BLOCK vähendab oluliselt põletikust, nekroosist ja muudest patoloogilistest protsessidest tingitud valu ning stressi. Sellest on eelkõige abi sõrgade tagaosa probleemide puhul. Terve looma toodang on suurem ja parem.

 Mõõtmed

TP® BLOCK on tavalisest klotsist pikem, kattes ka kannad, ja toetab suurepäraselt jalga, vähendades painutajakõõluste koormust. Seda saab tangidega hõlpsasti vormida ning see paindub, tänu millele saab sellele anda soovitud nurga ja/või kuju. TP BLOCKi mõõtmed: 48x120x14mm.

 Materjal

TP® BLOCK on valmistatud 100% polüuretaanist, materjal on väga hõõrdekindel, kuid samas elastne ja tagab kõndimisel äärmise mugavuse. Tecnoplastica Perletti kasutab polüuretaani rohkesti ratsahobuste raudade tootmisel ja hobuste rautamisel, asendades sellega tavapärase metallraua.

Kasutamine

TP® BLOCKi saab kinnitada kõigi müügilolevate polüuretaanliimidega. Väiksed silindrikujulised vallid hoiavad sõra pinnast ühesugust kaugust, tagades võimalikult hea kinnitumise. Liimikihi paksus ei muutu ka looma järsu liikumise või paigaldamisel liigse surumise korral. 14 mm kõrgus väldib sõra põrutamist.

 Vastupidavus ja haardumine

TP® BLOCK on valmistatud vastupidavast polüuretaanist ja peab vastu väga erineval põrandakattematerjalil (tsemendivõre, tsement, kumm, allapanu). Materjal kulub vähe ja isegi kolme nädala pärast on see sama paksusega, ka abrasiivsema ja kõva pinnaga kokku puutudes. Puudub vajadus paigaldada alguses paksem klots, nagu tavalise puitklotsi puhul. See toetab looma suurepäraselt ja püsib kindlalt paigas. Isegi märjal või libedal pinnal suudab loom suurepäraselt liikuda, mida tavalise puitklotsi või kummi abil pole võimalik saavutada.

Püsivus

Keskmiselt hoitakse klotsi looma jalal kolm nädalat, kusjuures maksimaalse väärtuse tagab see kahe-kolme kuu jooksul. Pildil on näha TP BLOCK pärast ühe kuu pikkust kasutamist betoonvõrest põrandal.Vaadake, kui lihtne on TP BLOCKi paigaldada

1. Tasakaalustage ja toestage sõrg. Karestage sõra pind noa või raspliga, tehes paralleelseid ja ristisuunalisi sisselõikeid.


2. Kuumutage sõrga kuumaõhupüstoli või fööniga.


3. Kandke TP® BLOCKile kaks paralleelset liimiriba ja asetage see kohe sõrale, seades sirge külje siseseinaga kohakuti, jättes kanna kõrvale 0,5 cm suuruse väljaulatuva osa.


4. Kontrollige õiget asendit, kiirendage liimi kuivamist kuumaõhupüstoli või fööniga ja laske lehm vabaks.