Vilofoss soovib olla esirinnas ja aitame oma klientidel saada oma ala turuliidriteks; maailma kõige tähtsamas ettevõttes:

põllumajanduses!

Piimaasendajad


Kuidas VitCox Koktsiididel/krüptosporiididel toimib?
• VitCox on taimeekstrakt, mis vähendab parasiitide tekitavat koormust. Parasiidid põhjustavad kõhulahtisust ning vähendavad sageli juurdevõtmist ja söötmise tõhusust.
• VitCox takistab parasiitide arengut. Seeläbi kaitseb VitCox sooleseina.
• Parasiidid hävitavad tavaliselt soolestikurakud. Selle tagajärjel on soolestiku pind toitainete imendumiseks väiksem ja seega võtavad loomad vähem juurde ja söötmise tõhusus väheneb.

Brošüür Vitcox


Dieetlisand vasikatele, sigadele, talledele, kitselastele ja varssadele, mis stabiliseerivad nende vedeliku ja elektrolüütide tasakaalu ning toetavad füsioloogilist seedimist.

Toode aitab säilitada / taastada kehas mitmeid tasakaalusid, näiteks vedeliku, elektrolüütide ja pH tasakaalu. Dialyt Express on rehüdratsioonisegu, mis koosneb elektrolüütidest, kergesti seeditavast energiast ja taimeekstraktidest. Toode segatakse piima või veega.

Dialyt Express on toode, mille praktiline kasutamine on tehtud võimalikult lihtsaks.

Segu on kasutamiseks valmis, ilma et oleks vaja eelnevat käitlemist / segamist. See võimaldab Dialyt Expressi hoida toote kasutamiskohas - loomade kõrval või piimataksos.
Dialyt Express sisaldab puhverina naatriumatsetaati - alternatiiv naatriumvesinikkarbonaadile, mida sageli kasutatakse. Erinevalt naatriumkarbonaadist ei häiri naatriumatsetaat laapi kaseiini hüübimist. Järelikult saab Dialyt Expressi kasutada otse piimas. Piima söötmist ja Dialyti manustamist saab seega käsitleda ühes protsessis.


Dieettoidulisand vedeliku ja elektrolüütide tasakaalu stabiliseerimiseks vasikate, sigade, tallede, laste ja varssade füsioloogilise seedimise toetamiseks

Rakendusala
Seedehäirete ohu korral ja seedimishäiretega perioodidel (kõhulahtisus)

1 portsjon koosneb 100 g Dialyt'ist, mis on lahustatud 2 liitris vees (40-50 ° C).
Dialüüti saab kasumlikult anda esimese paari päeva jooksul pärast loomade kolimist.

Toote kirjeldus
- Dialyt on atraktiivne valge pulber, mis lahustub kergesti vees.
- Dialyt sisaldab järgmisi elektrolüüte: naatrium, kloor, kaalium ja vesinikkarbonaat, segatud dekstroosiks.
- Elektrolüüdid mõjutavad sooleprobleemide korral vedeliku tasakaalu.
- Dekstroos on kergesti omastatav energia.
- vitamiinilisand. Loomad saavad kõigi oluliste vitamiinide väärtusliku lisatasu.

etikett